∙ Apsaugos sistemos – montavimas ∙
∙ Signalizacijos programavimo darbai ∙
∙ Techninė priežiūra ∙
∙ Gedimų šalinimas ∙

Visų tipų, gamintojų apsaugos sistemos
Laidinė signalizacija, belaidė signalizacija
GSM signalizacija (informacija apie sistemos būklę siunčiama SMS žinutėmis ir/ar skambučiu)
Android, iOS mobiliosios programėlės, WEB.
Apsaugos įjungimas, išjungimas skambučiu, programėle, SMS.
Elektros prietaisų integravimas (valdymas).

Apsaugos sistemos. Montavimas, priežiūra.

Kokie yra pagrindiniai apsaugos sistemų komponentai?

Centralė – signalizacijos pagrindinė plokštė. Prie šios plokštės jungiami visi sistemos komponentai, t.y. davikliai, klaviatūros, sensoriai, magnetiniai kontaktai ir kiti elementai.

signalizacijos centralė

Klaviatūra  įrenginys skirtas apsaugos sistemos valdymui, įjungimui, išjungimui, konfigūravimui, priežiūrai ir kitoms funkcijoms.

signalizacijos klaviatūra

Akumuliatoriaus – naudojamas apsaugos sistemos maitinimui tuo metu, kai dingsta arba yra atjungiama elektra, užtikrina nepertraukiamą sistemos darbą.

apsaugos sistemos akumuliatorius

Korpusas – tai metalinė dėžė, kurioje montuojami pagrindiniai signalizacijos elementai, tokie kaip: centralė, transformatorius, akumuliatorius ir t.t.

metalinis korpusas, metalinė dėžė

PIR judesio davikliai (infraraudonųjų spindulių davikliai) – tai davikliai, kurių veikimas paremtas infraraudonųjų spindulių registravimu. Šie davikliai gali būti montuojami ant sienos arba lubų. Turintiems augintinių atualūs judesio davikliai su gyvūnų filtru, kad nereaguotų į namuose esančius gyvūnus.

apsaugos sistemos judesio jutiklis

Magnetiniai kontaktai – naudojami perimetro apsaugai, montuojami į duris, langus, garažo vartus ir t.t.

apsaugos sistemos magnetinis kontaktas

Stiklo dūžio davikliai – Stiklo dūžio jutikliai skirti fiksuoti akustinius virpesius (stiklo dūžį). Šie davikliai gali reaguoti tik į aukšto dažnio bangų spektrą arba būti dvigubo veikimo –  kartu analizuoti aukšto ir žemo dažnio bangas. .

stiklo dūžio daviklis

Dūmų, temperatūros davikliai (Gaisro jutikliai) – tai apsaugos sistemos prietaisai, kurie reaguoja į aplinkos parametrų pasikeitimą (dūmus, šilumą). Pagrindiniai gaisrinės signalizacijos davikliai, tai temperatūriniai gaisro davikliai arba šiluminiai gaisro davikliai – tai davikliai, kurie reaguoja į aplinkos temperatūros pasiketimus, bei dūminiai gaisro davikliai arba optiniai gaisro davikliai – tai priešgaisriniai davikliai, kurie reaguoja į dūmų atsiradimą aplinkoje.

priešgaisrinis dūmų, temperatūros daviklis

Sirena – sukelia apsaugos sistemoje garsą aliarmo metu, skirta atkreipti dėmesį arba atbaidyti norint išvengti nepageidaujamų padarinių.

lauko sirena

Turite klausimų ar domina mūsų paslaugos? Parašykite mums

Domina mūsų įrangą? Užsukite į mūsų elekroninę parduotuvę 4Smart.lt